תוספות שיער

תוספות שיער

אם אתה חושב להוסיף תוספות שיער לשיער שלך, הגיע הזמן להתחיל לעשות קצת מחקר. למדו על סוגי תוספות השיער השונים וכמה זמן הם נמשכים. לאחר מכן, החלט אם אתה רוצה להתחייב. אם אתה טיימר ראשון לתוספות שיער, שקול לנסות הרחבות זמניות כדי להרגיש את התהליך.

מהן תוספות שיער?

תוספות שיער עשויות שיער סינטטי או אמיתי שיכול להוסיף עובי, אורך וצבע לשיערך. הם יכולים להימשך עד שנה ולהשתלב עם השיער הטבעי שלך. תוספות שיער אנושיות באיכות טובה זמינות בחנויות יופי וסלונים. אתה יכול גם לעצב אותם כמו שיער משלך. תוספות שיער סינתטיות מיוצרות מסוגים שונים של סיבים סינתטיים.

תוספות שיער סינתטיות עשויות מסוגים שונים של סיבים, כולל קנקלון וטויוקלון. לכל סוג איכות ועמידות שונה. שיער Kanekalon הוא האיכות הגבוהה ביותר, ואילו טויוקלון פחות עמיד בחום. בעת רכישת הרחבות, עליך לבדוק את תוכן הקרטין של השיער כדי להבטיח שהוא טבעי.

ישנם סוגים רבים של תוספי שיער, ולכל סוג יש יתרונות וחסרונות. הסטייליסט שלך ימליץ על סוג התוספים הנכון לסוג השיער והסגנון שלך. הסוג הפופולרי ביותר הוא זן הקלטת, שקל ליישם ולהסרה. תוספי הקלטת הם גם גמישים ונוחים. חידושים חדשים ביישום הרחבת שיער הם תוספות שיער פיוז'ן, המשתמשים במערכת דבק כדי לחבר קווצות שיער בודדות למנעולים הטבעיים שלך.

תוספות שיער זמינות בצבעים שונים. הצבעים טבעיים אך עשויים לדעוך לאורך זמן. גוונים קלים יותר עשויים להיות מעובדים כימית או צבועה בד. עם זאת, עליך להימנע מצביעה נוספת של השיער.

אילו סוגים של תוספי שיער יש?

ישנם סוגים שונים של תוספות שיער, וזה יכול להיות מבלבל שמתאים לך. אילו נראות הטבעיות ביותר? ניתן להתייחס לאנשים עם שיער אנושי טבעי כאל שיער משלך, וישתלב טוב יותר. עם זאת, סוגים אלה יימשכו הרבה פחות מתוספים סינתטיים. המשמעות היא שעליך לטפל בהם בזהירות.

תוספים אלה מחוברים בדרך כלל לקליפים. ניתן להסיר אותם בקלות בבוקר ולפני שהלידו. אלה נהדרים לנשים עסוקות שנלחצות לזמן, אך אינן רוצות לבזבז הרבה כסף או זמן להכניס אותן. עם זאת, מכיוון שאתה צריך להוציא אותן לעתים קרובות, אתה עלול לחוות פריצות.

תוספות שיער אנושיות יכולות להיות מעוצבות כמו שיער משלך, אך אתה צריך להיזהר שלא לפגוע בהן. אסור לך לייבש יתר על המידה או להרטיב יתר על המידה את התוספים. יש להבריש אותם באופן קבוע כדי למנוע הסתבכות. השימוש במברשת עם זיפי חזיר מועיל במיוחד, מכיוון שהם פחות נוטים להיתקע בשיער.

סוג נוסף של תוספות שיער ידוע בשם הרחבות בונד קרטין. אלה גמישים בשורש, ומתאימים ביותר ללקוחות שלובשים קוקו נמוך באופן קבוע. לוקח להם שלוש עד שש שעות כדי להגיש בקשה ויכולים להימשך בין חודשיים לארבעה חודשים. יתכן שהם לא עמידים כמו תוספי היתוך, אך הם אינם דורשים דבק או חום. הם גם לא צריכים להסיר כל שבוע, והם נהדרים עבור לקוחות עם שיער משובח.

כמה זמן מחזיקות תוספות שיער?

תוספות שיער יכולות להימשך כשלושה עד ארבעה חודשים, תלוי כמה טוב לך אכפת להם. מכיוון שההרחבות מחוברות לשיער הטבעי שלך, אתה יכול לשטוף ולסגנן אותם כרגיל. עם זאת, עליכם לתכנן למקם מחדש את התוספים כל חודשיים -שלושה. זהו שלב תחזוקה הכרחי שאסור להזניח אותו.

כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר, עליך לבקר בסלון מקצועי לטיפול בהרחבת שיער. זה יעזור לך להימנע מפגיעה בשיער ולהאריך את חיי התוספים שלך. הסטייליסט יכול לתת לך אומדן מדויק של כמה זמן התוספים שלך יישארו במקום. כמו כן, הם יוכלו לתת לך עצות לגבי הטיפול הנכון לתוספי השיער שלך ושיטות ההסרה הנכונות.

בבחירת סיומת השיער הטובה ביותר, הקפידו לבחור תוספים באיכות גבוהה שלא ייפלו. המחיר של תוספים טובים אינו זול, אז אל תלך על הזולים ביותר. הרחבות באיכות גבוהה צריכות להימשך לפחות שישה עד שמונה שבועות. סוגים מסוימים של תוספי שיער יכולים אפילו להימשך עד שנה, לכן הקפד לבחור את המוצרים שלך בחוכמה.

תוספות שיער קליפ-אין יכולות להימשך בין שלושה עד שישה חודשים. עם זאת, הם יכולים להימשך רק כל עוד אתה מטפל בהם. אורך החיים של תוספות שיער קליפ-אין תלוי באיזו תדירות אתה לובש אותם וכמה טוב אתה מטפל בהם. עיצוב חום עלול לגרום נזק לתוספים, מה שישפיע על תוחלת חייהם.

לחצו כאן על מנת למצוא תוספות שיער בראשון לציון.