ציפוי שיניים לעומת ציפוי למינציה


בין אם אתה שוקל לקבל ציפורני שיניים או ציפורי קינה, יש מספר דברים שעליך לשקול. מאמר זה יעזור לך לדעת אם הציורים הם בחירה טובה עבורך. ‏ אתה גם תלמד את היתרונות של ציפוי צבעים וסוגים שונים של צבעים זמינים.

מה ההבדל בין למינציה דנטלית לציפוי?

אם ברצונך לתקן שן שבורה או לשפר את צבע שיניך, טומאה או ציפוי שיניים יכולות להיות הפתרון המושלם. לשניהם יש את היתרונות שלהם, אבל יש כמה הבדלים שיהפכו את הבחירה שלך לקלה יותר.

טיפולי שיניים הם דרך פופולרית לתקן שבבים קטנים. הם קליפה דקה עשויה מחרסינה שמחוברת לקדמת השיניים שלך. הם הרבה פחות פולשניים מכבשנים ודורשים רק כמה שכבות של אמייל כדי להסיר אותם.

טיפולי שיניים נועדו להתאים לכל חולה. הם נועדו להיות עמידים ולהחזיק מעמד ככל האפשר. הדרך הטובה ביותר לשמור עליהם נראים נהדר הוא לטפל בהם. חשוב להשתמש בחוט דנטלי ולצחצח שיניים באופן קבוע, ועליך גם לענוד מגן שיניים כדי למנוע שחיקה.

למינטים בדרך כלל פחות יקרים מכבשנים, אבל עדיין חשוב לחקור את האפשרויות שלך. רופא השיניים שלך יכול לעזור לך למצוא את הפתרון הטוב ביותר לצרכים הספציפיים שלך, אבל זה חשוב לקחת את הזמן שלך ולעשות את המחקר שלך.

למינטים יש גם פחות סיכוי לשבב או לשבור. עם זאת, הם עדיין יכולים להיות שבריריים. עליך להיזהר עם מזונות מסוימים, כמו סוכריות קשות, זרעים וקרח. עליך גם להיזהר שלא לחרוק שיניים במהלך השינה, משום שהדבר עלול לגרום לקינה שלך להשתחרר או להישבר.

האם ציפויי למינציה טובים?

למרות העובדה שציפורנים נחשבים לאחד הטיפולים האסתטיים הטובים ביותר, ישנם מספר גורמים שעליך לשקול לפני שתחליט לבצע אותם. גורמים אלה כוללים את בריאות הפה, התקציב וסגנון החיים שלך.

ציפוי שיניים הוא טיפול קוסמטי דנטלי המכסה את הצד הקדמי של השיניים. הם חלופה שמרנית יותר לכתרים ודורשים פחות שיניים. ניתן להשתמש בציפורנים אלה כדי לתקן בעיות שיניים קוסמטיות כגון שינוי צבע, שבבים או פערים.

ציפוי שיניים עשוי שרף מורכב בצבע שן. הם בטוחים, אבל יכולים להכתים עם הזמן. לשיקומים אלה יש מראה טבעי, אך שקפותם אינה תמיד חזקה כמו חרסינה.

ציפורי למינטה עשויים ממספר חומרים, כולל חרסינה, ליתיום דיסיליקט וקרמיקה של תחמוצת אלומיניום. לכל חומר יש תהליך ייצור משלו ומאפיינים אופטיים ייחודיים.

ציפוי פורצלן הוא בחירה טובה עבור אנשים בעלי מומים קטנים בשיניים או בעלי נטייה לכתמים. במקרים מסוימים, ציפורניים אלה יכולות להתבצע ללא צורך להסיר שיניים. עם זאת, הם פריכים וישברו אם הם יהיו תחת לחץ רב מדי.

אם אתה שוקל טיפול שיניים, אתה צריך להיות בטוח שרופא השיניים שלך הוא רופא שיניים קוסמטי מיומן. עליך גם להישמע להוראותיו של רופא השיניים שלך לטיפול, כולל צחצוח וחוט דנטלי פעמיים ביום. עליך גם להימנע ממזון קשה לשיניים.

איזה ציפוי נראה טבעי יותר?

בחירת הציצים הנכונים היא חלק חשוב במהפך החיוך שלך. יש הרבה גורמים שצריך לשקול, לכן כדאי שתתייעץ עם רופא שיניים לפני שתחליט. הם יכולים לעזור לך להחליט על הצורה והצבע הטובים ביותר לחיוך שלך.

צבעים נוצרו כדי להתאים את השיניים הטבעיות שלך. הם קונכיות דקות של קרמיקה, מורכבות או חרסינה. הם עמידים וימשכו שנים רבות. הם יכולים לתקן שיניים עקומות או שבורות, לתקן כתמים וסדקים ולתקן פערים משמעותיים בין השיניים.

צבע הציפורניים שלך יהיה תלוי ביצרן, אז כדאי שתבדוק עם רופא השיניים שלך איזה צבע יראה הכי טוב על השיניים שלך. רוב רופאי השיניים מתוכננים להימשך 10 שנים, אבל היגיינת הפה תקינה וביקורים קבועים אצל רופא השיניים יכולים להאריך את חיי הוורידים שלך ל-20 שנה.

אתה תמיד צריך לשמור על הציפורניים שלך נקיות כדי למנוע כתמים. צחצחו את השיניים בקביעות עם מברשת שיניים לא שחוקה. הימנע מללעוס חפצים קשים או אריזות. כמו כן להיות בטוח ללבוש שומר לילה כדי להגן על הציפורניים שלך.

אם יש לך הרבה טיפולי שיניים, כגון גשר או שתלי שיניים, עליך גם להתייעץ עם רופא השיניים שלך לפני שתבחר ציפוי שיניים. זה יבטיח שתקבל את המראה הטבעי ביותר האפשרי.

פרטים נוספים בלינק המצורף: https://www.dr-giladfiskus.com/%D7%9B%D7%9C-%D7%94%D7%90%D7%9E%D7%AA-%D7%9E%D7%90%D7%97%D7%95%D7%A8%D7%99-%D7%A6%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%99%D7%99-%D7%A9%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D-%D7%A6%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%99%D7%99-%D7%97%D7%A8-2/