נרות הופי

נרות הופי

נרות הופי הם סוג של נר צמחי מרפא. הם קטנים ודקים, ומספקים יותר חום בפרק זמן קצר יותר. הם שונים נרות צמחים ישר, אשר יותר ויותר. סוג ישר הוא אמר להיות היעיל ביותר. קונוסי אוזניים, לעומת זאת, הם בדרך כלל קטנים ומספקים פחות חום לשדה האנרגטי.

מה הם נרות הופי?

נרות הופי עשויים צינורות פשתן כותנה חלולה, אשר מלאים שעוות דבורים או שמן צמחים. נרות עתיקים אלה שימשו את שבט ההופי במשך מאות שנים. הם מיוצרים באופן מסורתי עם פשתן אורגני ושעוות דבורים, ומוחדרים לאוזן. שימוש בנר הופי הוא דרך בטוחה ויעילה להקל על כאבים ואי נוחות ממגוון מצבים, כולל דלקות בסינוסים, כאבי ראש וגודש באוזניים.

נרות אוזן הופי מגיעים במגוון גדלים וצורות. הם שונים בגודל ובתוכן, אך מכילים את נוסחת ההופי המסורתית. נרות אוזן הופי בדרך כלל לשרוף במשך 10-12 דקות. אלה אוזן נרות מכיל מסנן כדי למנוע חלקיקים מלהפיל בזמן שריפה, ובדרך כלל יש לשרוף קו.

נרות הופי עשויים בדרך כלל מרכיבים טבעיים של 100% ובטוחים לאוזניים רגישות. נרות האוזן ביוסון, המותג הפופולרי ביותר בתעשייה, כבר עושה נרות אלה במשך עשרות שנים. עם זאת, נרות אוזניים עלולים לגרום לאי נוחות אצל אנשים מסוימים ואינם מתאימים לכולם. עליך להתייעץ עם רופא מורשה לקבלת מידע נוסף על האם טיפול זה בטוח עבורך.

נרות הופי משמשים לעתים קרובות לטיפול באוזן וטיפול אוריקולרי תרמי, שהוא תרגול ריפוי הודי מסורתי. הטכניקה נהוגה על ידי ההופי עוד מימי קדם, ויכולה לסייע בטיפול במחלות רבות. זה יכול לעזור גם בשעוות אוזניים דחוסות ובסינוסיטיס.

למה להשתמש נרות הופי?

נרות הופי הם שיטה מסורתית לנרות אוזניים, בה מוחדר נר לתעלת האוזן החיצונית. הנר לא נועד להסיר שעוות אוזניים; זה פשוט אמצעי לסייע לתהליך הריפוי הטבעי של הגוף. לאחר השימוש בנר באוזן, הוא משאיר שכבה דקה של שעווה מאחור, מה שממריץ את הגוף לייצר יותר שמנים. השעווה מוסרת באופן טבעי במשך מספר ימים.

נרות הופי שימשו במקור לטקסי ניקוי רוחניים, אך כיום ניתן להשתמש בהם למגוון מצבי אוזניים וראש. התנועה העדינה של הלהבה ועמוד האוויר העולה של הנר מעסה את עור התוף. לקוחות רבים מדווחים על תחושת אור חם ומרגיע באוזן, כמו גם תחושת רגיעה כללית. הטכניקה שימשה במקור את האינדיאנים של הופי, המתגוררים בצפון אריזונה.

נרות הופי דקים וקצרים, מה שעוזר להם לספק יותר חום בזמן קצר יותר. כך גם בנרות צמחים ישרים, שהם ארוכים ומעט רחבים יותר. נרות אלה הם האמינו להיות היעיל ביותר. קונוסי האוזניים הקטנים יותר, לעומת זאת, מספקים פחות חום לשדה האנרגטי.

נרות אוזניים של הופי נהדרים להסרת שעוות אוזניים, מה שיכול לעזור להקל על הסימפטומים של גודש כרוני, שעוות אוזניים דחוסה וכאבי ראש. הנרות גם מעסים את עור התוף ומווסתים את הלחץ בתוך האוזן. משתמשים רבים אומרים כי שעווה האוזן מתנפח לאחר מכן, נותן להם חוויה מרגיעה, מרגיעה.