מוצרי הסרת אקנה


בחירת התכשירים הנכונים להסרת אקנה היא חשובה אם אתה רוצה להיפטר מהר מפצעי אקנה. המוצר הטוב ביותר הוא אחד שיעבוד על העור שלך, בלי להשאיר שאריות.

מהו המוצר הטוב ביותר להסרת אקנה?

בחירת המוצר הטוב ביותר להסרת אקנה תלויה בסוג העור שלך ובמה שאתה מחפש להשיג. למרבה המזל, יש מגוון של מוצרים לבחירה. חלק יעזרו לכם להסיר תאי עור מתים, אחרים יפטרו מעודף שמן ואחרים יהרגו חיידקים גורמי אקנה. אם אתם מחפשים משהו קצת יותר אזוטרי, יש גם מגוון טיפולים שמוקדים במיוחד סוגים מסוימים של צלקות אקנה.

הטיפול ב-Er   Kate Acne מגיע בבקבוק זכוכית ומשתמש ב-AHAs, שם מפואר לחומצות, ותמיסה ורודה עבה. הוא גם משתמש בתחמוצת גופרית ואבץ, שעובדים יחד כדי להפחית פגמים ולמנוע פריצות עתידיות.

הסרום קליניק עור נקי הוא גם אפשרות זולה. הוא מכיל ניאצינאמיד ואבץ בנוסף לשפע של נוגדי חמצון, ויטמינים וסרמידים כדי להגן על העור שלך מפני הזדקנות. הנסיוב נועד לשימוש בבוקר ובלילה ויש להשתמש בו בשני סוגי העור.

Cetaphil ניקוי אינו נפוץ, אבל זה דרך נהדרת להיפטר מתאי עור מתים ושמן. הניקוי נועד לשמש הן על הפנים והן על הגוף, והוא נקי מריח ואלכוהול. הניקוי יכול לשמש בעצמו או בשיתוף עם נסיוב.

איזה מוצר מנקה ומסיר אקנה במהירות?

שימוש במוצר הטוב ביותר כדי להיפטר מפצעי אקנה הוא פעולה מאוזנת, כיוון שזה אומר להשתמש ביותר ממוצר אחד כדי לקבל תוצאות. זה גם תלוי בסוג העור שלך. לדוגמה, עור שמנוני דורש מוצר שונה מעור יבש. משחת קומבינציה עשויה להרגיש שמנונית בעוד שג 'ל לא מספיק נוזל. בדומה לכך, שימוש בחלוק פנים עלול להחמיר את בעיות האקנה שלך. אתה רוצה לנסות לשמור את השיער שלך מהפנים שלך בנוסף ליישום קרם הגנה.

כמו בכל טיפול, זה יכול לקחת זמן לראות את התוצאות. למשל, אקנה אולי לא תיעלם בן לילה, אבל היא תתבהר בטווח הארוך. אתה יכול גם לנסות להשתמש באנטיביוטיקה מקומית. אם עורך טרם הגיב לטיפולים מקומיים, ייתכן שרופא עור יוכל לרשום תרופות חזקות יותר. בינתיים, נסה להשתמש בניקוי עדין יותר. כמה שיותר מים יותר טוב.

כמו בכל טיפול, חשוב להיות סבלני ולקחת את הזמן לעקוב אחרי שגרת טיפול בעור. טיפולי האקנה היעילים ביותר כוללים הרבה סבלנות. ייתכן שתרצה גם להימנע מהשמש בזמן שאתה נמצא בו. השמש יכולה גם להחמיר כתמים כהים. אם האקנה שלך לא משתפרת, הגיע הזמן לעשות טיול לרופא העור.

מה עוצר אקנה לצמיתות?

בנזויל פרוקסיד הוא אחד ממוצרי הטיפול הטובים ביותר באקנה. הוא הורג חיידקי אקנה ומוציא תאי עור מתים. הוא מגיע בצורת שמנת או ג 'ל והוא בדרך כלל מיושם פעם או פעמיים ביום. יש לו גם השפעה חיטוי. זה בטוח להשתמש בעור רגיש.

מוצר נוסף לטיפול באקנה הוא שמן חיוני מעץ התה. הוא מכיל טרפינן-4-ol, שהוכח להרוג חיידקים. יש לו גם תכונות אנטי-דלקתיות. עם זאת, שמן עץ התה יכול להיות מעצבן לעור רגיש. אלה עם אקזמה צריכים להימנע מטיפול באקנה. חומצה אזלאית היא גם טיפול יעיל באקנה. הוא מגיע בצורת ג 'ל וקרם ומשמש להסרת תאי עור מתים ולהריגת חיידקים. הוא משמש לטיפול באקנה על הפנים והגוף.

יש הסבורים שאכילת דיאטה נמוכה בפחמימות גליקמיות עלולה להקטין את הופעת האקנה. דיאטה נמוכה בפחמימות גליקמיות עשירה בתוצרת טרייה ובמזון שלם. זה גם עוזר להפחית את הדלקת והאדמומיות. זה גם רעיון טוב להימנע ממוצרי חלב וממאכלים עתירי פחמימות ממתקים.

אם אתה משתמש במוצרים לטיפול באקנה, הקפד לשטוף את פניך בתדירות גבוהה יותר. הימנע מקרציות פנים ומסכות, מה שעלול לגרות את עורך. כמו כן, הימנע מעיצוב שיער ומוצרי קוסמטיקה המכילים נפט. עליך גם לנסות להימנע מחשיפה לשמש משום שהשמש עלולה להחמיר את שינוי צבע האקנה.

פרטים נוספים בלינק המצורף: zeinabeauty