מהו קורס מיקרובליידינג?

קורס מיקרובליידינג

מיקרובליידינג הוא סוג של קעקוע גבות חצי קבוע הכולל שימוש בכלי יד עם מחטים כדי להטיל פיגמנט לתוך העור. זה קיים כבר עשרות שנים, אך לאחרונה הוא צובר פופולריות בגלל משפיעני מדיה חברתית וסלבריטאים כמו מיילי סיירוס ובלה חדיד שחולקים את חוויותיהם עם מיקרובליידינג. אבל למרות התהילה החדשה שלה, אנשים רבים עדיין מהססים לקבל סוג זה של קעקוע כי הם חוששים שהם לא יוכלו לעשות את זה טוב או לוודא שהם עושים הכל נכון כאשר הם הולכים לפגישה שלהם. אם אתה תוהה כמה מיומנות נדרשת בפועל למיקרובליידינג (והאם כדאי לך לשקול לעשות זאת או לא), הנה כמה דברים שאתה צריך לדעת:

מיקרובליידינג היא לא מיומנות טובה ללמוד סתם ככה כבר קבענו שמיקרובליידינג הוא צורת אמנות ודורש מיומנות רבה. אם אתה רוצה להיות טוב בזה, תצטרך להשקיע את הזמן והמאמץ הנדרשים כדי להפוך למקצוען. כדאי לעשות קורס מיקרובליידינג מקצועי. עם זאת, אם המטרה שלך היא פשוט ללמוד כיצד לבצע מיקרובליידינג בעצמך כדי שתוכל לקבל קעקועים בחינם על הפנים או הגוף שלך (שאני לא ממליץ), אז זו גם לא המיומנות המתאימה לך!

כמה קשה ללמוד בקורס מיקרובליידינג?

מיקרובליידינג אינה טכניקה קשה ללמוד, אך לוקח זמן לשלוט בה. לוקח לך עוד יותר זמן להשתפר בזה ולבנות את קהל הלקוחות שלך.

כמה זמן לוקח קורס מיקרובליידינג?

מיקרובליידינג היא מיומנות שלוקח זמן לשלוט בה. זה לוקח בערך 1-2 שנים של הכשרה כדי להפוך למיקרובליידר מיומן, ואין קיצורי דרך להפוך למיקרובליידר מומחה.

אם אתה רוצה ללמוד כיצד לבצע מיקרובלייד בעצמך, תצטרך לפחות 1-2 שנות הכשרה אצל מדריך שכבר מיומן בטכניקה בקורס מיקרובליידינג מסודר ומומלץ.

האם לקורס מיקרובליידינג יש ביקוש גבוה?

כן, מכיוון למיקרובליידינג יש ביקוש גבוה. הסיבה לכך היא שאנשים רוצים להיראות יפה וישנן דרכים רבות להשיג מטרה זו. מיקרובליידינג עוזר לך לקבל מראה ייחודי משלך ובמקביל להפוך את עצמך לאטרקטיבי יותר. אין פלא מדוע כל כך הרבה אנשים פונים למיקרובליידינג כבחירתם בשיפור היופי!

מיקרובליידינג אינה צורת אמנות קשה, אך לוקח זמן לשלוט בה. לכן אנשים הולכים ללמוד זאת בצורה מקצועית בקורס מיקרובליידינג.

נדרש תרגול כדי להשתפר במיקרובליידינג וזו אמנות שלוקח זמן ללמוד. אם אתה רוצה להצליח בענף זה, אתה צריך להיות סבלני ולעבוד קשה.

מיקרובליידינג הוא סוג של אומנות איפור הכוללת יצירת קעקועים זעירים על הפנים בעזרת עט קטן. זה פופולרי להפליא, ואנשים רבים רוצים לדעת אם זה משהו שהם יכולים ללמוד.

אילו כישורים אתה צריך כדי ללכת לקוס מיקרובליידינג?

מיקרובליידינג לוקח שנים של תרגול לפני שאפשר אפילו להחשיב את עצמם כמומחים בזה-וגם אז עדיין יש הרבה דברים שהם ילמדו בדרך שלא ניתן ללמד באמצעות ספרים או שיעורים בלבד; רק באמצעות ניסיון אפשר באמת לשלוט במלאכה שלהם.

אתה צריך יד יציבה.

כפי שאתה בוודאי יודע, מיקרובליידינג הוא סוג של קעקוע. משמעות הדבר היא כי על מנת שתוכל להצליח כאמן, תצטרך להיות יד יציבה ולהיות מסוגל לצייר את אותו קו שוב ושוב עם דיוק. על מנת לבצע משימה זו, הגוף שלך צריך להישאר בשקט בזמן ציור, כך שאין שגיאות או חוסר עקביות בעבודה שלך-אף אחד לא רוצה את הגבות שלהם נעשה על ידי מישהו שלא יכול לשמור על היד שלו יציבה!

אתה צריך להיות סבלני ורגוע.

אתה צריך להיות סבלני ורגוע. מיקרובליידינג הוא הליך מדויק מאוד, ואם אינך סבלני או רגוע, תעשה טעויות. הלקוח שלך לא יהיה מרוצה מהגבות החדשות שלו אם הם נראים לא אחידים או לא מושלמים בשום צורה שהיא. אם אתה חסר סבלנות, זה יראה בעבודה שלך על פניו של הלקוח-ואף אחד לא רוצה את זה!

זה חשוב לשתי התכונות הללו מכיוון שמיקרובליידינג דורש אמן שיכול לקחת את הזמן שלו עם כל נגיעה של הלהב, כמו גם מישהו שלא יתבלבל כשדברים לא הולכים לפי התוכנית (כי לפעמים הם לא).

קורס מיקרובליידינג הוא לא הדבר הכי קל לעשות, אבל אתה בהחלט יכול לעשות את זה אם יש לך יד יציבה ואתה סבלני מספיק כדי ללמוד איך לעשות את זה טוב.

החדשות הטובות הן שמיקרובליידינג הוא הליך פופולרי ויכול להיעשות על ידי כל מי שיש לו הכשרה נכונה. החדשות הרעות הן שזו לא מיומנות שיש לרוב האנשים, אז תצטרך להיות סבלני מספיק כדי ללמוד איך לעשות את זה טוב.

הדרך הטובה ביותר להתחיל עם מיקרובליידינג היא לקחת כמה שיעורים בקורס מיקרובליידינג עם מדריך מנוסה שיכול ללמד אותך הכל על הטכניקה שלהם ואיך הם מתנהלים ביום העבודה שלהם כאמן בתחומם.

מסקנה

כפי שאתה יכול לראות, מיקרובליידינג היא לא מיומנות שכל אחד יכול פשוט להרים ולעשות. אתה צריך להיות סבלני מספיק כדי ללמוד איך לעשות את זה טוב, להחזיק את היד יציבה, להיות רגוע כאשר אתה עובד על הפנים של מישהו. אם אתה חושב שכישורים אלה הם משהו שיועיל לקריירה שלך, כמו גם ייתן לך יותר הזדמנויות עבודה, אולי הגיע הזמן שתשקול ללמוד בקורס מיקרובליידינג!

לפרטים נוספים לחצו כאן: https://www.adinurseeyebrowartist.com/%D7%A7%D7%95%D7%A8%D7%A1-%D7%9E%D7%99%D7%A7%D7%A8%D7%95%D7%91%D7%9C%D7%99%D7%99%D7%93%D7%99%D7%A0%D7%92